+420 777 441 464

Po – Pá: 07 – 17 hod

O nás

Česká kvalita

Spolehněte se na českou výrobu v souladu s přírodou

Ekologie, udržitelnost, podpora lokálních společností a produkty, na které se zákazníci mohou spolehnout. Na těchto pilířích stojí firma Circonom, která vyrábí výrobky z kompozitního dřeva, tedy dřeva tvořeného z dřevní moučky s příměsí recyklovaných plastů. Circonom při výrobě spolupracuje s evropskými dodavateli dřevní moučky a recyklovaných plastů. Veškeré suroviny poté na základě vlastních receptur a postupů přeměňuje na terasy, ploty, obklady, hranoly a jiné profily z kompozitního dřeva. Vše je tak vyrobeno lokálně s minimálním ekologickým dopadem na dopravu a naopak s velkým důrazem na podporu českých společností.

Česká kvalita

Starou terasu vám vyměníme za novou

Vše vám můžeme dopřát díky několikaletému usilovnému vývoji technologie pro zpracování dřeva a plastů na granulát, ze kterého se poté vyrábí nové profily. Možnost výroby vlastního granulátu nám otevírá dveře k nekonečné cirkulaci veškerého materiálu. V tomto ohledu je tato technologie unikátní. Nemusíme tak použité kompozitní dřevo likvidovat nebo posílat na zpracování do jiných zemí. Vše zvládneme sami přímo v srdci Evropy – v Česku.

INOVACE A VÝVOJ

Stali jsme se finalistou v soutěži o nejvíce inovativní firmy roku 2023

Soutěž Inovační firma Ústeckého kraje, kterou pořádá Inovační centrum Ústeckého kraje ohodnocuje nejlepší inovace za daný rok. My jsme se přihlásili s naší inovací v rámci cirkulárních principů, které uplatňujeme během výroby kompozitního dřeva. Do této soutěže se hlásí vyšší desítky firem a my jsme se dostali do TOP10 nejvíce inovativních firem v Ústeckém kraji. Celá zásluha jde za našim týmem, kterému v Circonomu záleží nejen na kvalitě výroby, ale také na naší přířodě.

Spočítejte si, kolik by vás to stálo

Chcete mít lepší představu, kolik by vás stála zahrada, plot, nebo obklady z kompozitního dřeva? Spočítejte si to v naší jednoduché kalkulačce.

+420 777 441 464

Neváhejte nám zavolat